Intermed

Ogólnopolska Informacja Medyczna

O nas

intermed

Firma Intermed jest częścią RBIT Sp. z o.o.,  firmy , która  funkcjonuje od 1992 roku prowadząc działalność  w zakresie informacji gospodarczej i medycznej. 

Od 2015 roku świadczymy również usługi dla  NFZ. Obecnie obsługujemy trzy oddziały NFZ:  śląski, a w roku 2017 również obsługiwaliśmy pomorski i zachodniopomorski, łącznie ponad 1000 placówek medycznych udzielając informacji pacjentom gdzie najszybciej dostaną się do lekarza  oraz  jak do niego trafić. Pomagamy też odnaleźć dyżurująca aptekę oraz najbliższy  oddział pomocy doraźnej. Od 2016 roku zajmujemy się również obsługą rejestracji telefonicznej gabinetów lekarskich. 

Nasz zespół

Agnieszka Pomykała - kierownik

Agnieszka Pomykała

Kierownik

Od kilkunastu lat związana z firmą. Jest ekspertem  w dziale informacji. Jej energia i empatia jest doskonałym  wsparciem nie tylko dla całego zespołu ale również dla pacjentów dzwoniących na infolinię 

Zofia Pietrucha - zastępca kierownika

Zofia Pietrucha

Zastępca kierownika

Wieloletni pracownik. Jest ekspertem  nie tylko działu informacji ale przede wszystkim działu obsługi informacji NFZ 

Doradcy klienta

Celina Adamska - doradca klienta

Celina Adamska

Joanna Barć - doradca klienta

Joanna Barć

Agnieszka Nicpoń - doradca klienta

Agnieszka Nicpoń

Katarzyna Kędzior - doradca klienta

Katarzyna Kędzior

Artur Pietrucha - doradca klienta

Artur Pietrucha

Nasi doradcy zajmują się również obsługą NFZ oraz  rejestracją telefoniczną do gabinetów lekarskich.

Nasza misja

Misją Intermed  jest ułatwienie pacjentom umówienie  się do wybranej placówki medycznej czy wybranego specjalisty. Dostarczamy niezbędne informacje związane z procedurami i wymogami w polskiej służbie zdrowia. Pragniemy usprawnić funkcjonowanie relacji Pacjent-Lekarz a tym samym pomóc pacjentom zadbać o siebie i własne zdrowie. Posiadamy bezpłatną infolinię, dzięki czemu w bardzo szybki i profesjonalny sposób zdobędą Państwo odpowiedź na swoje pytania. 

Szybka informacja to często sprawa życia i śmierci stąd jeśli nie znaleźli Państwo odpowiedzi na swoje pytanie na stronie, prosimy o kontakt pod nr. tel. 17 194 39.

Nie znalazłeś informacji?

Zadzwoń, znajdziemy je specjalnie dla Ciebie.

Ta strona korzysta z plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z informacją o plikach cookies.